Proces projektowania i zamawiania.

1.

Brief i wycena

Brief to pierwszy krok do stworzenia genialnego projektu. To ankieta projektowa, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi potrzebami i preferencjami. Pozwoli nam dokładnie wycenić projekt oraz przystąpić do jego realizacji.

2.

Umowa

Po zapoznaniu się z wypełnionym briefem, przedstawiamy wycenę naszej pracy nad Twoim projektem. Po jej akceptacji, podpisujemy umowę o wykonanie projektu (chętnie na wspólnym spotkaniu, na którym dodatkowo przedstawimy szczegóły i harmonogram prac) i przystępujemy do analizy Twojej firmy oraz rynku na którym działa lub będzie działać.

3.

Analiza rynku

To, co nas wyróżnia to analiza rynku na którym działasz, w oparciu o którą tworzymy nasze pomysły. Sprawdzamy jaki wizerunek ma potencjalna konkurencja, jakie potrzeby i preferencje mają klienci i jak można do nich dotrzeć.

4.

Praca nad projektami wstępnymi

Szkicujemy, rysujemy i obmyślamy rożne koncepcje Twojego projektu. Pomysły, z których jesteśmy zadowoleni przenosimy na komputer i starannie opracowujemy. Następnie prezentujemy te najdoskonalsze – do Twojego wyboru.

5.

Wybór najlepszej koncepcji

Po wyborze najlepszej koncepcji, możesz wprowadzić serię poprawek do wybranego projektu. Dopracujemy projekt według Twoich preferencji w najdrobniejszym szczególe, tak abyś był zadowolony w 100%!

6.

Ostateczny projekt

Kiedy mamy już opracowany ostateczny projekt, dobieramy kolorystykę projektu CMYK, PANTONE i RGB, drukujemy oraz pokazujemy Ci go do Twojej ostatecznej akceptacji. Na tym etapie Twój projekt wygląda już genialnie. Dopracowany i wybrany projekt zapisujemy w formacie wektorowym i rastrowym oraz w kolorystyce takiej, która będzie potrzebna w druku czy do publikacji w internecie.

7.

Prawa autorskie

Na tym etapie pozostaje tylko przekazanie Twojego projektu w pełnej odsłonie oraz płatność. Później niezwłocznie zajmujemy się przygotowaniem dla Ciebie umowy o przekazanie autorskich praw majątkowych, tak abyś mógł swobodnie dysponować swoim projektem. Umowę podpisujemy i wysyłamy na wskazany adres.